Aprašymas:
SUB 8004-AS yra vienas galingiausių 18″ subwooferių profesionaliosios garso įrangos kategorijoje. Šis korpusas turi didelės galios, hiperventiliuojamą 18″ žemųjų dažnių garsiakalbį su 4″ vidiniais/ išoriniais balso ritiniais ir skirtas tiekti rimtą žemųjų dažnių kiekį. SUB 8004-AS maitinamas 1250 W skaitmeninio stiprintuvo moduliu ir gali veikti labiausiai reikalaujančiose situacijose. Įėjimo plokštėje įmontuoti garsio reguliavimo rankenėlė, „deep/punch“ (giliai/ smūgiškai) perjungiklis, aukštųjų dažnių praleidimo perjungiklis, fazės perjungiklis, kardioidinis režimas ir laiko delsa.
| Gamtos vieta: | Kinija |
| Prekės ženklas: | R&F AUDIO |
| Modelio numeris: | 8004-AS |
| Sertifikacija: | CE |
| Minimalus užsakymo kiekis: | 2 |
| Kaina: | $540 |
| Packaging Details: | KARTONINIS / SKRYDŽIŲ DĖŽĖS |
| Pristatymo laikas: | 7 dienų |
| Mokėjimo sąlygos: | TT / BANKO SĄSKAITA / ALIPAY / WECHATPAY |
SPAKRINĖS:
| Pagrindinis žodis: | SUB 8004-AS |
| Maks SPL | 136 dB |
| Jėgos reitingas | 1250 W RMS |
| Maksimali galia | 2500 W viršūnėje |
| Garsiakalbiai: | 1 × 18″ |
| Dažnių atsakas | 30 Hz – 120 Hz |
| Svoris: | 56 KG |
| Dydis: | 700 × 558 × 700 mm |
| medžiaga | pLA medinė dėžė |
Konkurencingi pranašumai:



