Опис:
Суб 8004-АС је један од најмоћнијих 18 субвуфера у категорији за звук. Са високом снагом, хипервентирани 18 вуфер, са 4 унутрашњом / спољашњом гласном катуљом, овај кабинет је дизајниран да испоручи озбиљну количину ниске фреквенције. Подстакљен дигиталним модулом појачачача од 1250 Вт, СУБ 8004-АС може да ради и у најзахтљивијим ситуацијама. Улазна плоча укључује контролу запремине, дубоки / ударни прекидач, прелазни прелазни прелазни прелазни прелазни прелазни прелазни прелазни прелазни прелазни прелазни прелазни прелазни прелазни прелазни прелазни прелазни прелазни прела
| Место порекла: | Кина |
| Име бренда: | Р&Ф АУДИО |
| Број модела: | 8004-АС |
| Сертификација: | ЦЕ |
| Минимална количина наруџбе: | 2 |
| Цена: | $540 |
| Детаљи о паковању: | Бокс/Летна кутија |
| Време испоруке: | 7 дана |
| Услови плаћања: | ТТ/БАНКОВ СКИТА/АЛИПАИ/ВЕЧАТПАИ |
Спецификације:
| Кључна реч: | СУБ 8004-АС |
| Макс Спл | 136 ДБ |
| Номинална снага | 1250 Вт РМС |
| Врхнова снага | 2500Вт Пик |
| Возачи: | 1 х 18" |
| Одговор на фреквенцију | 30 Хц - 120 Хц |
| Тежина: | 56 кг |
| Величина: | 700*558*700 мм |
| материјал | пл пластична кутија |
Конкурентна предност:



