Təsviri:
SUB 8004-AS peşəkar səs sistemləri kateqoriyasında ən güclü 18" subwooferlərdən biridir. Bu kabinet yüksək gücə malik, hiperventilyasiyalı 18" woofer və daxili/xarici 4" səs bobinlərindən ibarətdir və ciddi miqdarda aşağı tezlikli səs çıxarmaq üçün hazırlanmışdır. 1250 Vt rəqəmsal gücləndirici modulu tərəfindən idarə olunan SUB 8004-AS ən tələbkar şəraitdə belə yaxşı performans göstərə bilər. Giriş lövhəsi həcm nəzarəti, dərinlik/döyüntü keçid düyməsi, yüksək keçirici filtrləmə keçid düyməsi, faz dəyişdirici düyməsi, kardioyd rejimi və zaman gecikməsi funksiyalarını ehtiva edir.
| Əsas Yer: | Çin |
| Marka adı: | R&F AUDIO |
| Model nömrəsi: | 8004-AS |
| Sertifikasiya: | CE |
| Ən Kiçik Sifariş Miqdarı: | 2 |
| Qiymət: | $540 |
| Qablaşdırma Detalları: | KARTON/FLAYT QUTUSU |
| İstedak Vaxtı: | 7 gün |
| Ödəmə şərtləri: | TT/BANK HESABI/ALİPAY/VEÇATPAY |
Speksifikasi:
| Açar söz: | SUB 8004-AS |
| Maks SPL | 136 dB |
| Güç reytinqi | 1250 Vt RMS |
| اوج گوجو | 2500 Vt zirvə |
| Sürücülər: | 1 × 18" |
| Tezlik cavabı | 30 Hz – 120 Hz |
| Çəki: | 56 kq |
| Ölçü: | 700×558×700 mm |
| material | pLA stik qutusu |
Rəqabət üstünlüyü:



