Описание:
SUB 8004-AS е един от най-мощните 18-инчови сабуфери в професионалната звукова категория. Този кабинет е оснастен с високомощен, свръхвентилиран 18-инчов уфер с 4-инчови вътрешни/външни гласови намотки и е проектиран да доставя сериозно количество ниски честоти. Захранван от цифров усилвателен модул с мощност 1250 W, SUB 8004-AS може да работи в най-изискващите ситуации. Входната плочка включва регулатор на силата на сигнала, превключвател „дълбоко/ударно“, превключвател за високочестотен филтър, превключвател за фаза, кардиоидна конфигурация и регулиране на времевото закъснение.
| Място на произход: | КИТАЙ |
| Търговска марка: | R&F AUDIO |
| Моделен номер: | 8004-AS |
| Сертификация: | CE |
| Минимално количество за поръчка: | 2 |
| Цена: | $540 |
| Подробности за опаковката: | КАРТОН/ЛЕТЯЩ КАСЕТ |
| Срок за доставка: | 7 дни |
| Условия за плащане: | БАНКОВ ПРЕВОД/БАНКОВА СМЕТКА/ALIPAY/WECHATPAY |
Схема за управление на емисиите
| Ключова дума: | SUB 8004-AS |
| Максималната SPL | 136 дБ |
| Рейтинг на мощност | 1250 W RMS |
| Пиков мощност | 2500 W връхна мощност |
| Драйвери: | 1 x 18 инча |
| Реакция на честотата | 30 Hz – 120 Hz |
| Тегло: | 56 кг |
| Размер: | 700 × 558 × 700 mm |
| материал | pLA стик кутия |
Конкурентно предимство:



