Popis:
SUB 8004-AS je jeden z nejvýkonnějších 18" subwooferů v kategorii profesionálního zvuku. Tato skříň je vybavena vysokovýkonným, hyperventilovaným 18" basovým reproduktorem s 4" hlasovou cívkou uvnitř i vně a je navržena tak, aby dodávala významné množství nízkých frekvencí. Poháněný digitálním zesilovačem o výkonu 1250 W, SUB 8004-AS zvládne výkon i v nejnáročnějších situacích. Vstupní deska obsahuje ovládání hlasitosti, přepínač hlubokého/úderového zvuku, přepínač high-pass filtru, přepínač fáze, režim kardioidu a časové zpoždění.
| Místo původu: | Čína |
| Název značky: | R&F AUDIO |
| Typ modelu: | 8004-AS |
| Certifikace: | CE |
| Minimální objednávková velikost: | 2 |
| Cena: | $540 |
| Podrobnosti o obalu: | KARTON/LETADLOVÝ KUFŘÍK |
| Dodací doba: | 7 dní |
| Podmínky platby: | BANKOVNÍ TRANSFER/BANKOVNÍ ÚČET/ALIPAY/WECHATPAY |
Specifikace:
| Klíčové slovo: | SUB 8004-AS |
| Max SPL | 136 dB |
| Ratingový výkon | 1250 W RMS |
| Špičkový výkon | 2500 W špičkový výkon |
| Reproduktory: | 1 × 18" |
| Frekvenční odpověď | 30 Hz – 120 Hz |
| Hmotnost: | 56 kg |
| Velikost: | 700 × 558 × 700 mm |
| materiál | pLA uzavřená skříň |
Konkurenční výhoda:



