| Místo původu: | Čína |
| Název značky: | R&F AUDIO |
| Typ modelu: | NX 15 |
| Certifikace: | CE |
| Minimální objednávková velikost: | 2 |
| Cena: | $480 |
| Podrobnosti o obalu: | KARTON/LETADLOVÝ KUFŘÍK |
| Dodací doba: | 7 dní |
| Podmínky platby: | BANKOVNÍ TRANSFER/BANKOVNÍ ÚČET/ALIPAY/WECHATPAY |
| NX 15-SMA, jednopalcový 15" koaxiální monitorovací reproduktor | |
| Nominální výkon | 700W |
| Špičkový výkon | 1400W |
| Frekvenční odpověď | 50 Hz–20 kHz (±3 dB) |
| Úhel pokrytí | H60° × V60° |
| Maximální hladina akustického tlaku | 130dB |
| Vysokofrekvenční reproduktor | 1 × 15" + 1 × 1,7" neo |
| Specifikace (mm) | 362 × 650 × 468 mm |
| Hmotnost (kg) | 20,2 kg |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |