| Locus originis: | China |
| Nomen marcae: | R&F AUDIO |
| Numerus exemplaris: | NX 15 |
| Certificatio: | Ce |
| Quantitas minima ordinis: | 2 |
| Pretium: | $480 |
| Particularia impaquetandi: | CARTON/FLIGHT CASE |
| Tempus solutionis: | 7dierum |
| Conditiones solutionis: | TT/BANK ACCOUNT/ALIPAY/WECHATPAY |
| NX 15-SMA monitor unus quindecim-pollicis coaxialis | |
| Potentia Aestimata | 700W |
| Vis Summa | 1400W |
| Frequency Responsio | 50 Hz–20 kHz (±3 dB) |
| Angulus tegendi | H60°×V60° |
| Maxima pressio sonora | 130dB |
| Driver acutæ frequentiæ | 1×15″ + 1×1,7″ neo |
| Specificationes (mm) | 362×650×468 mm |
| Pondus (kg) | 20,2 kg |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |