| Vendi i origjinës: | Kina |
| Emri i markës: | R&F AUDIO |
| Numri i Modelit: | NX 15 |
| Certifikimi: | CE |
| Sasia minimale e porosisë: | 2 |
| Çmimi: | $480 |
| Detajet e paketimit: | KARTONI / KUTIA E FLUTURIMIT |
| Koha e dorëzimit: | 7 ditë |
| Kushtet e pagesës: | TT / LLOGARIA BANKARE / ALIPAY / WECHATPAY |
| Loudspeaker monitor koaksial i vetëm 15 inç NX 15-SMA | |
| Fuqia e vlerësuar | 700W |
| Fuqi maksimale | 1400W |
| Pergjigja e Frekuencave | 50 Hz–20 kHz (±3 dB) |
| Këndi i mbulimit | H60°×V60° |
| Niveli maksimal i shtypjes së zërit | 130dB |
| Drejtues i frekuencave të larta | 1×15" + 1×1,7" me neodimium |
| Specifikimet (mm) | 362×650×468 mm |
| Pesha (KG) | 20,2 kg |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |