| Kelib chiqish joyi: | Xitoy |
| Brend nomi: | R&F AUDIO |
| Model raqami: | NX 15 |
| Sertifikatlash: | Ce |
| Minimal buyurtma miqdori: | 2 |
| Narx: | $480 |
| Qadoqlash tafsilotlari: | QUTILAR/UCHISH QUTILARI |
| Yetkazib berish muddati: | 7 kun |
| To'lov shartlari: | TT/BANK HISOBI/ALIPAY/WECHATPAY |
| NX 15-SMA yagona 15 dyuymli koaksial monitor loudspeaker | |
| Nominal quvvat | 700w |
| Maxsus quvvat | 1400W |
| Chegaralangan chastota | 50 Gs–20 kGts (±3 dB) |
| Qamrov burchagi | G 60°×Y 60° |
| Maksimal tovush bosimi darajasi | 130 dB |
| Yuqori chastotali tizim | 1×15" + 1×1,7" neodimiy |
| Xususiyatlari (mm) | 362×650×468 mm |
| Og'irlik (KG) | 20,2 kg |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |