| Kalit so'z: | NX 915-SMA sahna faol monitori |
| Maksimal SPL | 131 dB |
| Quvvat reytingi | 1050 Vt RMS |
| Maxsus quvvat | 2100 Vt zirav |
| G'ildiraklar: | 1 ta 15 dyuym, 2,5 dyuymli ovoz chiqaruvchi g'ovak + 1 ta 1 dyuym, 1,75 dyuymli ovoz chiqaruvchi g'ovak |
| Chegaralangan chastota | 45 Gs–20 kHz |
| Vazn: | 23,8 kg |
| O'lcham: | 357,3×705×456,6 mm |
| material | Olcha faner |
| Kalit so'z: | NX 915-SMA sahna faol monitori |
| Maksimal SPL | 131 dB |
| Quvvat reytingi | 1050 Vt RMS |
| Maxsus quvvat | 2100 Vt zirav |
| G'ildiraklar: | 1 ta 15 dyuym, 2,5 dyuymli ovoz chiqaruvchi g'ovak + 1 ta 1 dyuym, 1,75 dyuymli ovoz chiqaruvchi g'ovak |
| Chegaralangan chastota | 45 Gs–20 kHz |
| Vazn: | 23,8 kg |
| O'lcham: | 357,3×705×456,6 mm |
| material | Olcha faner |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |