| Түлхүүр үг: | NX 915-SMA сценийн идэвхтэй монитор |
| Макс SPL | 131 дБ |
| Эрчим хүчний үнэлгээ | 1050W RMS |
| Дээд хүч | 2100 Вт (оройн утга) |
| Драйверууд: | 1×15 инч, 2.5 инчийн дууны хоолой + 1×1 инч, 1.75 инчийн дууны хоолой |
| Дуудлагын хариу | 45 Гц–20 кГц |
| Жин: | 23.8 кг |
| Хэмжээ: | 357.3×705×456.6 мм |
| материал | Ноосны фанер |
| Түлхүүр үг: | NX 915-SMA сценийн идэвхтэй монитор |
| Макс SPL | 131 дБ |
| Эрчим хүчний үнэлгээ | 1050W RMS |
| Дээд хүч | 2100 Вт (оройн утга) |
| Драйверууд: | 1×15 инч, 2.5 инчийн дууны хоолой + 1×1 инч, 1.75 инчийн дууны хоолой |
| Дуудлагын хариу | 45 Гц–20 кГц |
| Жин: | 23.8 кг |
| Хэмжээ: | 357.3×705×456.6 мм |
| материал | Ноосны фанер |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |