| Ključna riječ: | NX 915-SMA aktivni monitor faze |
| Maks SPL | 131 dB |
| Oznaka snage | 1050W RMS |
| Vršna snaga | 2100W paun |
| Vozači: | 1 x 15',2,5" V.C + 1*1",1,75" V.C. |
| Frekvencijski odgovor | 45Hz-20kHz |
| Težina: | 23.8KG |
| Veličina: | 357,3*705*456,6 mm |
| materijal | Bircova školjka |
| Ključna riječ: | NX 915-SMA aktivni monitor faze |
| Maks SPL | 131 dB |
| Oznaka snage | 1050W RMS |
| Vršna snaga | 2100W paun |
| Vozači: | 1 x 15',2,5" V.C + 1*1",1,75" V.C. |
| Frekvencijski odgovor | 45Hz-20kHz |
| Težina: | 23.8KG |
| Veličina: | 357,3*705*456,6 mm |
| materijal | Bircova školjka |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |