| Негізгі сөз: | NX 915-SMA сцена белсенді мониторы |
| Max SPL | 131 дБ |
| Қуат рейтингі | 1050 Вт RMS |
| Топ қуаты | 2100 Вт шыңдық |
| Драйверлер: | 1 × 15 дюйм, 2,5 дюймдық дауыс катушкасы + 1 × 1 дюйм, 1,75 дюймдық дауыс катушкасы |
| Сызықтық жауап | 45 Гц–20 кГц |
| Салмағы: | 23,8 кг |
| Өлшем: | 357,3×705×456,6 мм |
| материал | Үйректағы фанера |
| Негізгі сөз: | NX 915-SMA сцена белсенді мониторы |
| Max SPL | 131 дБ |
| Қуат рейтингі | 1050 Вт RMS |
| Топ қуаты | 2100 Вт шыңдық |
| Драйверлер: | 1 × 15 дюйм, 2,5 дюймдық дауыс катушкасы + 1 × 1 дюйм, 1,75 дюймдық дауыс катушкасы |
| Сызықтық жауап | 45 Гц–20 кГц |
| Салмағы: | 23,8 кг |
| Өлшем: | 357,3×705×456,6 мм |
| материал | Үйректағы фанера |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |