| ຄຳທີ່ສຳຄັນ: | ເຄື່ອງສະແດງສຽງທາງເວທີທີ່ມີພະລັງງານ ຮຸ່ນ NX 915-SMA |
| Max SPL | 131 dB |
| ຄ່າພະລັງງານ | 1050W RMS |
| ຄວາມແຂງຂອງພີກ | 2100W ພະລັງງານສູງສຸດ |
| Driver: | 1 x 15 ນິ້ວ, ວົງຈອນສຽງ 2.5 ນິ້ວ + 1 x 1 ນິ້ວ, ວົງຈອນສຽງ 1.75 ນິ້ວ |
| ການຕອບສະໜອງຄວາມຖີ່ | 45Hz-20kHz |
| ນ້ຳໜັກ: | 23.8KG |
| ຂະໜາດ: | 357.3*705*456.6mm |
| ວັດສະດຸ | Birch Plywood |
| ຄຳທີ່ສຳຄັນ: | ເຄື່ອງສະແດງສຽງທາງເວທີທີ່ມີພະລັງງານ ຮຸ່ນ NX 915-SMA |
| Max SPL | 131 dB |
| ຄ່າພະລັງງານ | 1050W RMS |
| ຄວາມແຂງຂອງພີກ | 2100W ພະລັງງານສູງສຸດ |
| Driver: | 1 x 15 ນິ້ວ, ວົງຈອນສຽງ 2.5 ນິ້ວ + 1 x 1 ນິ້ວ, ວົງຈອນສຽງ 1.75 ນິ້ວ |
| ການຕອບສະໜອງຄວາມຖີ່ | 45Hz-20kHz |
| ນ້ຳໜັກ: | 23.8KG |
| ຂະໜາດ: | 357.3*705*456.6mm |
| ວັດສະດຸ | Birch Plywood |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |