| Słowo kluczowe: | Aktywny monitor sceniczny NX 915-SMA |
| Max SPL | 131 dB |
| Władza | 1050 W RMS |
| Moc szczytowa | 2100 W szczytowej |
| Drivery: | 1 × 15 cali, cewka głosowa 2,5 cala + 1 × 1 cal, cewka głosowa 1,75 cala |
| Odpowiedź częstotliwości | 45Hz-20kHz |
| Waga: | 23.8KG |
| Rozmiar: | 357,3 × 705 × 456,6 mm |
| materiał | Bukowe deski faliste |
| Słowo kluczowe: | Aktywny monitor sceniczny NX 915-SMA |
| Max SPL | 131 dB |
| Władza | 1050 W RMS |
| Moc szczytowa | 2100 W szczytowej |
| Drivery: | 1 × 15 cali, cewka głosowa 2,5 cala + 1 × 1 cal, cewka głosowa 1,75 cala |
| Odpowiedź częstotliwości | 45Hz-20kHz |
| Waga: | 23.8KG |
| Rozmiar: | 357,3 × 705 × 456,6 mm |
| materiał | Bukowe deski faliste |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |