| Anahtar kelime: | NX 915-SMA sahne aktif monitörü |
| Maks SPL | 131 dB |
| Güç değerleri | 1050 W RMS |
| Pik güç | 2100 W tepe |
| Sürücüler: | 1 x 15'', 2,5" V.C + 1 x 1'', 1,75" V.C |
| Frekans Tepkisi | 45Hz-20kHz |
| Ağırlık: | 23.8KG |
| Boyut: | 357,3*705*456,6 mm |
| malzeme | Fındık Kabağı |
| Anahtar kelime: | NX 915-SMA sahne aktif monitörü |
| Maks SPL | 131 dB |
| Güç değerleri | 1050 W RMS |
| Pik güç | 2100 W tepe |
| Sürücüler: | 1 x 15'', 2,5" V.C + 1 x 1'', 1,75" V.C |
| Frekans Tepkisi | 45Hz-20kHz |
| Ağırlık: | 23.8KG |
| Boyut: | 357,3*705*456,6 mm |
| malzeme | Fındık Kabağı |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |