| Menşei Yeri: | Çin |
| Marka Adı: | R&F AUDIO |
| Model Numarası: | TT 515-A |
| Belgelendirme: | CE |
| Asgari Sipariş Miktarı: | 2 |
| Fiyat: | $340 |
| Paketleme Detayları: | KARTON/TAŞIMA KASASI |
| Teslim Süresi: | 7 gün |
| Ödeme Şartları: | TELEGRAPİK TRANSFER (TT)/BANK HESABI/ALIPAY/WECHATPAY |
| Anahtar kelime: | TT 515-A çift 5 inç aktif hoparlör |
| Maks SPL | 127 dB |
| Güç değerleri | 1000W RMS |
| Pik güç | 2000 W tepe |
| Sürücüler: | 2 × 5 inç neo + 1 × 0,75 inç neo |
| Frekans Tepkisi | 70hz-20khz |
| Ağırlık: | 9.8 KG |
| Boyut: | 456×154×237,5 mm |
| malzeme | Fındık Kabağı |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |