| Menşei Yeri: | Çin |
| Marka Adı: | R&F AUDIO |
| Model Numarası: | HDL 28-A |
| Belgelendirme: | CE |
| Asgari Sipariş Miktarı: | 2 |
| Fiyat: | $460 |
| Paketleme Detayları: | KARTON/TAŞIMA KASASI |
| Teslim Süresi: | 7 gün |
| Ödeme Şartları: | TELEGRAPİK TRANSFER (TT)/BANK HESABI/ALIPAY/WECHATPAY |
| Hoparlör sürücüsü: | 1 adet 1,4" neodimyum, 3,0" ses bobini; 2 adet 8" neodimyum, 2,5" ses bobini |
| Frekans tepkisi: | 50 Hz ÷ 20000 Hz |
| 1 m'de maksimum SPL: | 135 dB |
| Güç: | 2200 W tepe gücü, 1100 W RMS |
| Kabinet/Kasa Malzemesi: | plastik kutu |
| Boyut | 569×491×294 mm |
| Ağırlık: | 20,6 kg |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |