| Miesto pôvodu: | Čína |
| Názov značky: | R&F AUDIO |
| Číslo modelu: | HDL 28-A |
| Certifikácia: | CE |
| Minimálne množstvo objednávky: | 2 |
| Cena: | $460 |
| Podrobnosti o balení: | KARTÓN/LETACIA KUFR |
| Čas dodania: | 7dní |
| Platobné podmienky: | TT/BANKOVÝ ÚČET/ALIPAY/WECHATPAY |
| Reproduktorový člen: | 1 × 1,4″ neo, 3,0″ VC; 2 × 8″ neo, 2,5″ VC |
| Frekvenčná charakteristika: | 50 Hz ÷ 20 000 Hz |
| Maximálny SPL pri 1 m: | 135 dB |
| Výkon: | 2200 W špičkový, 1100 W RMS |
| Materiál krytu/reproduktorovej skrinky: | plastová krabička |
| Veľkosť | 569 × 491 × 294 mm |
| Hmotnosť: | 20,6 kg |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |