| Место порекла: | Кина |
| Име бренда: | Р&Ф АУДИО |
| Број модела: | ХДЛ 28-А |
| Сертификација: | ЦЕ |
| Минимална количина наруџбе: | 2 |
| Цена: | $585 |
| Детаљи о паковању: | Бокс/Летна кутија |
| Време испоруке: | 7 дана |
| Услови плаћања: | ТТ/БАНКОВ СКИТА/АЛИПАИ/ВЕЧАТПАИ |
| Возач звучника: | 1 х 1.4' нео, 3,0' ВЦ; 2 х 8' нео, 2,5" ВЦ |
| Одговор на фреквенцију: | 50 Хц ÷ 20000 Хц |
| Максимални SPL @ 1м: | 135 дБ |
| Моћ: | 2200 Ват Пик, 1100 Ват РМС |
| Материјал ормара/копца: | пластична кутија |
| Величина | 569*491*294мм |
| Тежина: | 20,6 кг |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |