| Место порекла: | Кина |
| Име бренда: | Р&Ф АУДИО |
| Број модела: | ХДЛ 35-АС |
| Сертификација: | ЦЕ |
| Минимална количина наруџбе: | 2 |
| Цена: | $555 |
| Детаљи о паковању: | Бокс/Летна кутија |
| Време испоруке: | 7 дана |
| Услови плаћања: | ТТ/БАНКОВ СКИТА/АЛИПАИ/ВЕЧАТПАИ |
| Возач звучника: | 1 х 15" |
| Одговор на фреквенцију: | 40 Хц - 140 Хц |
| Максимални SPL @ 1м: | 134 ДБ |
| Моћ: | 2200 Ват Пик, 1100 Ват РМС |
| Материјал ормара/копца: | Пливутрица од березе |
| Величина | 508*456*444мм |
| Тежина: | 40 кг |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |