| Miesto pôvodu: | Čína |
| Názov značky: | R&F AUDIO |
| Číslo modelu: | HDL 35-AS |
| Certifikácia: | CE |
| Minimálne množstvo objednávky: | 2 |
| Cena: | $555 |
| Podrobnosti o balení: | KARTÓN/LETACIA KUFR |
| Čas dodania: | 7dní |
| Platobné podmienky: | TT/BANKOVÝ ÚČET/ALIPAY/WECHATPAY |
| Reproduktorový člen: | 1 × 15 palcov |
| Frekvenčná charakteristika: | 40 Hz – 140 Hz |
| Maximálny SPL pri 1 m: | 134 dB |
| Výkon: | 2200 W špičkový, 1100 W RMS |
| Materiál krytu/reproduktorovej skrinky: | Bukové polywood |
| Veľkosť | 508 × 456 × 444 mm |
| Hmotnosť: | 40KG |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |