| Гарал үүсэл: | Хятад |
| Брэндийн нэр: | R&F AUDIO |
| Загварын дугаар: | HDL 35-AS |
| Гэрчилгээ: | CE |
| Хамгийн бага захиалгын тоо: | 2 |
| Үнэ: | $500 |
| Пакетлэгийн дэлгэрэнгүй мэдээлэл: | КАРТОН/НИСЭЛТ САНДУК |
| Хүргэлтийн хугацаа: | 7 өдөр |
| Төлбөрийн нөхцөл: | ТТ/БАНКНЫ ДАВХАРГА/ALIPAY/WECHATPAY |
| Дүүрдүүрний хөдөлгүүр: | 1 х 15' |
| Дулах хугацааны хариулт: | 40 Hz - 140 Hz |
| Дээд SPL @ 1 м: | 134 дБ |
| Эрчим хүч: | 2200 Вт оройн, 1100 Вт RMS |
| Сандук/хайрцагийн материал: | Берез полидерево |
| Хэмжээ | 508*456*444 мм |
| Жин: | 40кг |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |