| Vendi i origjinës: | Kina |
| Emri i markës: | R&F AUDIO |
| Numri i Modelit: | HDL 35-AS |
| Certifikimi: | CE |
| Sasia minimale e porosisë: | 2 |
| Çmimi: | $555 |
| Detajet e paketimit: | KARTONI / KUTIA E FLUTURIMIT |
| Koha e dorëzimit: | 7 ditë |
| Kushtet e pagesës: | TT / LLOGARIA BANKARE / ALIPAY / WECHATPAY |
| Driver i loudspeaker-it: | 1 x 15" |
| Përgjigja e frekuencave: | 40 Hz – 140 Hz |
| SPL maks. @ 1 m: | 134 dB |
| Força: | 2200 W kulmi, 1100 W RMS |
| Materiali i kabinës/kutisë: | Dru poli-lloj i brishtës |
| Madhësia | 508×456×444 mm |
| Peshë: | 40kg |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |