| Sljedeći članak: | Kina |
| Naziv marke: | R&F AUDIO |
| Broj modela: | HDL 35-AS |
| Službeni broj: | Ce |
| Minimalna količina narudžbe: | 2 |
| Cijena: | $500 |
| Uređaj: | U slučaju da je to potrebno, potrebno je upisati sljedeće: |
| Vreme isporuke: | 7dana |
| Uvjeti plaćanja: | U slučaju da je korisnik u potpunosti siguran da je korisnik u potpunosti siguran u to da je korisnik u potpunosti siguran u to da je korisnik u potpunosti siguran u to da je korisnik u potpunosti siguran u to da je korisnik u potpunosti siguran u to da je korisnik u potpunosti siguran u to da je korisnik u potpunosti siguran |
| Vozač zvučnika: | 1 x 15' |
| Frekvencijska odziva: | 40 Hz - 140 Hz |
| Sljedeći članak: | 134 dB |
| Snaga: | s druge strane, za sve proizvode koji se upotrebljavaju u proizvodnji električne energije, potrebno je upotrebiti: |
| Sljedeći znakovi: | Drvo od pšenice |
| Veličina | 508*456*444mm |
| Težina: | 40KG |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |