| Származási hely: | Kína |
| Márkanév: | R&F AUDIO |
| Modellszám: | HDL 35-AS |
| Tanúsítvány: | CE |
| Minimális Megrendelési Mennyiség: | 2 |
| Ár: | $555 |
| A csomagolás részletei: | KARTON / UTASÍTÓTÁR |
| Szállítási idő: | 7 nap |
| Kifizetési feltételek: | TT / BANKSZÁMLA / ALIPAY / WECHATPAY |
| Hangszóró-meghajtó: | 1 darab 15 hüvelykes |
| Frekvencia válasz: | 40 Hz – 140 Hz |
| Maximális SPL 1 m távolságból: | 134 dB |
| Teljesítmény: | 2200 W csúcs, 1100 W RMS |
| Ház/keret anyaga: | Bükk faforgácslap |
| Méret | 508×456×444 mm |
| Súly: | 40kg |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |