| Gamtos vieta: | Kinija |
| Prekės ženklas: | R&F AUDIO |
| Modelio numeris: | HDL 35-AS |
| Sertifikacija: | CE |
| Minimalus užsakymo kiekis: | 2 |
| Kaina: | $500 |
| Packaging Details: | KARTONINIS / SKRYDŽIŲ DĖŽĖS |
| Pristatymo laikas: | 7 dienų |
| Mokėjimo sąlygos: | TT / BANKO SĄSKAITA / ALIPAY / WECHATPAY |
| Garsiakalbio variklis: | 1 × 15 colio |
| Dažnis: | 40 Hz – 140 Hz |
| Maks. SLG esant 1 m: | 134 dB |
| Galia: | 2200 W viršūnės, 1100 W RMS |
| Korpuso medžiaga: | Beržo fanera |
| Dydis | 508 × 456 × 444 mm |
| Svoris: | 40kg |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |