| Əsas Yer: | Çin |
| Marka adı: | R&F AUDIO |
| Model nömrəsi: | HDL 35-AS |
| Sertifikasiya: | CE |
| Ən Kiçik Sifariş Miqdarı: | 2 |
| Qiymət: | $555 |
| Qablaşdırma Detalları: | KARTON/FLAYT QUTUSU |
| İstedak Vaxtı: | 7 gün |
| Ödəmə şərtləri: | TT/BANK HESABI/ALİPAY/VEÇATPAY |
| Səs gücləndiricisi sürücüsü: | 1 × 15" |
| Tezliyin cavabı: | 40 Hz – 140 Hz |
| Maksimum SPL @ 1 m: | 134 dB |
| Güc: | 2200 Vt zirvə, 1100 Vt RMS |
| Qutu/Kövrək Materialı: | Bükk poliud |
| Ölçü | 508×456×444 mm |
| Çəki: | 40kg |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |