| Mjesto porijekla: | Kina |
| Naziv brenda: | R&F AUDIO |
| Broj modela: | HDL 35-AS |
| Certifikacija: | CE |
| Najmanja količina narudžbe: | 2 |
| Cijena: | $500 |
| Detalji o pakiranju: | Karta/Korišćenje |
| Vrijeme dostave: | 7 dana |
| Uslovi plaćanja: | U slučaju da je korisnik u pitanju, korisnik mora imati pristup svim informacijama koje je potreban za obavljanje upotrebe. |
| Vozač zvučnika: | 1 x 15" |
| Frekventni odziv: | 40 Hz - 140 Hz |
| Maksimalna SPL @ 1m: | 134 dB |
| SNAGA: | 2200 W vrhunac, 1100 W RMS |
| U slučaju da je to moguće, mora se upotrebljavati: | Polistokameta |
| Veličina | 508*456*444mm |
| Težina: | 40KG |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |