| Mjesto porijekla: | Kina |
| Naziv brenda: | R&F AUDIO |
| Broj modela: | NXL 44-A |
| Certifikacija: | CE |
| Najmanja količina narudžbe: | 2 |
| Cijena: | $565 |
| Detalji o pakiranju: | Karta/Korišćenje |
| Vrijeme dostave: | 7 dana |
| Uslovi plaćanja: | U slučaju da je korisnik u pitanju, korisnik mora imati pristup svim informacijama koje je potreban za obavljanje upotrebe. |
| Ključna reč: | NXL44-A aktivni zvučnici sa stupcima |
| Maksimalni SPL | 134 dB |
| Nazivna snaga | 700W RMS |
| Vršna snaga | 1400 W vrhunac |
| Vozači: | 1* 1.4" neo,3" v.c+ 3* 10" neo,2.5" V.C |
| Odziv frekvencije | 45 Hz-20 kHz |
| Težina: | 34,5 kg |
| Veličina: | 1198*303*402mm |
| materijal | S druge vrste |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |