| Гарал үүсэл: | Хятад |
| Брэндийн нэр: | R&F AUDIO |
| Загварын дугаар: | NXL 44-A |
| Гэрчилгээ: | CE |
| Хамгийн бага захиалгын тоо: | 2 |
| Үнэ: | $565 |
| Пакетлэгийн дэлгэрэнгүй мэдээлэл: | КАРТОН/НИСЭЛТ САНДУК |
| Хүргэлтийн хугацаа: | 7 өдөр |
| Төлбөрийн нөхцөл: | ТТ/БАНКНЫ ДАВХАРГА/ALIPAY/WECHATPAY |
| Түлхүүр үг: | NXL44-A идэвхтэй багана дүүрдүүр |
| Макс SPL | 134 дБ |
| Эрчим хүчний үнэлгээ | 700 Вт RMS |
| Дээд хүч | 1400 Вт оролцоо |
| Драйверууд: | 1×1.4″ неодим, 3″ дууны цацраг + 3×10″ неодим, 2.5″ дууны цацраг |
| Дуудлагын хариу | 45 Гц–20 кГц |
| Жин: | 34.5 кг |
| Хэмжээ: | 1198*303*402 мм |
| материал | Ноосны фанер |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |