| Гарал үүсэл: | Хятад |
| Брэндийн нэр: | R&F AUDIO |
| Загварын дугаар: | NX 45-A |
| Гэрчилгээ: | CE |
| Хамгийн бага захиалгын тоо: | 2 |
| Үнэ: | $460 |
| Пакетлэгийн дэлгэрэнгүй мэдээлэл: | КАРТОН/НИСЭЛТ САНДУК |
| Хүргэлтийн хугацаа: | 7 өдөр |
| Төлбөрийн нөхцөл: | ТТ/БАНКНЫ ДАВХАРГА/ALIPAY/WECHATPAY |
| Бүтээгдэхүүний загвар | NX 45-A |
| Төрөл | олон зориулалтын дууны дууг |
| Жичгийн хариу | 45 Гц–20 кГц (±3 дБ) |
| Эрчим хүчийн зорилго | 700W rms 1400W дээд хэмжээ |
| Жолооч | 1*15"LF +1*1.75"HF |
| Хамгийн их SPL | 133dB |
| Тоо хэмжээ ((H×W×D) | 707*418*402MM ((WXHXD) |
| Цэвэр жин | 24 кг |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |