| Menşei Yeri: | Çin |
| Marka Adı: | R&F AUDIO |
| Model Numarası: | NX 45-A |
| Belgelendirme: | CE |
| Asgari Sipariş Miktarı: | 2 |
| Fiyat: | $530 |
| Paketleme Detayları: | KARTON/TAŞIMA KASASI |
| Teslim Süresi: | 7 gün |
| Ödeme Şartları: | TELEGRAPİK TRANSFER (TT)/BANK HESABI/ALIPAY/WECHATPAY |
| Ürün Modeli | NX 45-A |
| TUR | çok amaçlı hoparlör |
| Frekans Yanıtı | 45 Hz–20 kHz (±3 dB) |
| Güç yönetimi | 700 W RMS / 1400 W tepe |
| Sürücü | 1×15″ LF + 1×1.75″ HF |
| Maksimum SPL | 133dB |
| Boyutlar (Y×G×D) | 707×418×402 mm (G×Y×D) |
| Net ağırlık | 24 kg |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |