| Mjesto porijekla: | Kina |
| Naziv brenda: | R&F AUDIO |
| Broj modela: | NX 45-A |
| Certifikacija: | CE |
| Najmanja količina narudžbe: | 2 |
| Cijena: | $530 |
| Detalji o pakiranju: | Karta/Korišćenje |
| Vrijeme dostave: | 7 dana |
| Uslovi plaćanja: | U slučaju da je korisnik u pitanju, korisnik mora imati pristup svim informacijama koje je potreban za obavljanje upotrebe. |
| Model proizvoda | NX 45-A |
| Tip | višestruki zvučnik |
| Frekvencijska reakcija | 45Hz-20kHz ((±3dB) |
| Snaga | 700W rms 1400W vrhunac |
| Vozač | 1*15" LF +1*1.75" HF |
| Maksimalna SPL | 133dB |
| Dimenzije (H×W×D) | 707*418*402MM ((WXHXD) |
| Neto težina | 24 kg |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |