| Əsas Yer: | Çin |
| Marka adı: | R&F AUDIO |
| Model nömrəsi: | NX 45-A |
| Sertifikasiya: | CE |
| Ən Kiçik Sifariş Miqdarı: | 2 |
| Qiymət: | $460 |
| Qablaşdırma Detalları: | KARTON/FLAYT QUTUSU |
| İstedak Vaxtı: | 7 gün |
| Ödəmə şərtləri: | TT/BANK HESABI/ALİPAY/VEÇATPAY |
| Məhsul Modeli | NX 45-A |
| Növ | çoxməqsədli səs sistemi |
| Tezlik cavabı | 45 Hz–20 kHz (±3 dB) |
| Güc idarəetməsi | 700 Vt RMS / 1400 Vt zirvə |
| Sürücü | 1×15″ LF + 1×1,75″ HF |
| Maksimum SPL | 133 dB |
| Ölçülər (H×E×D) | 707×418×402 mm (E×H×D) |
| Xalis Çəki | 24 kg |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |