| Τόπος Προέλευσης: | Κίνα |
| Επωνυμία: | R&F AUDIO |
| Αριθμός Μοντέλου: | NX 45-A |
| Πιστοποίηση: | CE |
| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας: | 2 |
| Τιμή: | $460 |
| Λεπτομέρειες Πακέτων: | ΚΟΥΤΙ / ΦΟΡΗΤΗ ΘΗΚΗ ΜΕΤΑΦΟΡΑΣ |
| Χρόνος παράδοσης: | 7 ημέρες |
| Όροι Πληρωμής: | ΤΡΑΠΕΖΙΚΗ ΜΕΤΑΦΟΡΑ / ΤΡΑΠΕΖΙΚΟΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣ / ALIPAY / WECHATPAY |
| Μοντέλο προϊόντος | NX 45-A |
| Τύπος | πολυλειτουργικό ηχείο |
| Απόκριση συχνότητας | 45 Hz–20 kHz (±3 dB) |
| Διαχείριση ισχύος | 700 W RMS / 1400 W κορυφής |
| Τροφοδοτητής | 1×15″ LF + 1×1,75″ HF |
| Μέγιστος SPL | 133dB |
| Διαστάσεις (Ύψος × Πλάτος × Βάθος) | 707×418×402 mm (Πλάτος × Ύψος × Βάθος) |
| Καθαρό βάρος | 24 κιλο |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |