| Kraj izvora: | Kitajska |
| Ime blagovne znamke: | R&F AUDIO |
| Številka modela: | NX 45-A |
| Certifikacija: | CE |
| Minimalna količina naročila: | 2 |
| Cena: | $460 |
| Podrobnosti o embalazi: | KARTON/LETALNA SESTAVA |
| Čas dostave: | 7 dni |
| Plačilni pogoji: | TT/BANČNI RAČUN/ALIPAY/WECHATPAY |
| Model izdelka | NX 45-A |
| Vrsta | večnamenski zvočnik |
| Frekvenčni odziv | 45 Hz–20 kHz (±3 dB) |
| Upravljanje z močjo | 700 W RMS, 1400 W vrhunska moč |
| Gonilnik | 1 × 15″ NF + 1 × 1,75″ VF |
| Najvišja raven zvočnega tlaka | 133dB |
| Dimenzije (V × Š × G) | 707 × 418 × 402 mm (Š × V × G) |
| Neto teža | 24 kg |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |