| Locul de origine: | China |
| Nume marcă: | R&F AUDIO |
| Număr model: | NX 45-A |
| Certificare: | CE |
| Cantitatea minimă de comandă: | 2 |
| Preț: | $460 |
| Detalii de ambalare: | CARTON/CAZĂ DE TRANSPORT |
| Termen de livrare: | 7 zile |
| Termeni de plată: | TT/CONT BANCAR/ALIPAY/WECHATPAY |
| Model produs | NX 45-A |
| Tip | difuzor multifuncțional |
| Răspuns în frecvență | 45 Hz–20 kHz (±3 dB) |
| Controlul energiei | 700 W RMS, 1400 W în vârf |
| Motor | 1×15″ LF + 1×1,75″ HF |
| SPL Maxim | 133dB |
| Dimensiuni (Î×L×A) | 707×418×402 mm (L×Î×A) |
| Greutate netă | 24 kg |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |