| Kelib chiqish joyi: | Xitoy |
| Brend nomi: | R&F AUDIO |
| Model raqami: | NX 45-A |
| Sertifikatlash: | Ce |
| Minimal buyurtma miqdori: | 2 |
| Narx: | $460 |
| Qadoqlash tafsilotlari: | QUTILAR/UCHISH QUTILARI |
| Yetkazib berish muddati: | 7 kun |
| To'lov shartlari: | TT/BANK HISOBI/ALIPAY/WECHATPAY |
| Maxsulot modeli | NX 45-A |
| Turi | ko'p maqsadli kolonka |
| Chastota javobi | 45 Gs–20 kGts (±3 dB) |
| Quvvat Boshqaruv | 700 Vt RMS, 1400 Vt ziravoy |
| Haydovchi | 1×15″ LF + 1×1,75″ HF |
| Maksimal SPL | 133 dB |
| O'lchamlar (B×E×U) | 707×418×402 mm (E×B×U) |
| Sof og'irligi | 24 kg |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |