| Шығу орны: | Қытай |
| Бренд атауы: | R&F AUDIO |
| Модель нөмірі: | NX 45-A |
| Сертификаттау: | CE |
| Азімдік тапсырыс саны: | 2 |
| Баға: | $460 |
| Пакеттау мәліметтері: | КАРТОН/ҰШУ ҚОРАБЫ |
| Жеткізу уақыты: | 7 күн |
| Төлем шарттары: | ТЕЛЕГРАФТЫҚ АУЫСТЫРУ/БАНКТІК ЕСЕП/ALIPAY/WECHATPAY |
| Қызметкер моделі | NX 45-A |
| ТҮР | көпмақсатты колонка |
| Жиілік жауабы | 45 Гц–20 кГц (±3 дБ) |
| Күшті басу | 700 Вт RMS / 1400 Вт шыңдық |
| Драйвер | 1×15″ ТЖ + 1×1,75″ ЖЖ |
| Максималды SPL | 133 дБ |
| Өлшемдер (Б×Е×Т) | 707×418×402 мм (Е×Б×Т) |
| Таза салмақ | 24 кг |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |