| မူရင်းနေရာ: | တရုတ် |
| ဘရုံဒ်နာမည်: | R&F AUDIO |
| မိုဒယ်နံပါတ်: | NX 45-A |
| သိပ္ပံစertification: | CE |
| အနည်းဆုံးရှိရမည့်အရေအတွက်: | 2 |
| စျေးနှုန်း: | $530 |
| ပို့ဆောင်ရေးအသေးစိတ်များ: | ကာတွန်း / ပျံသန်းရေး ကိုင်းသောင်း |
| ပို့ဆောင်မှုကာလ | 7days |
| ငွေပေးချေရာသီးခြား: | TT / ဘဏ်အကောင် / ALIPAY / WECHATPAY |
| ထုတ်ကုန်ပုံစံ | NX 45-A |
| အမျိုးအစား | အသုံးပုံစုံသော စပီကာ |
| အသံကြားနောက်ခံ | 45Hz–20kHz (±3dB) |
| စွမ်းအင် ကိုင်တွယ်မှု | 700W RMS, 1400W အများဆုံး |
| ဒရိုင်ဗာ | 1×15″ LF + 1×1.75″ HF |
| Maximum SPL | 133dB |
| အရွယ်အစား (အမြင့်×အနံ×အနက်) | 707×418×402mm (အနံ×အမြင့်×အနက်) |
| သန့်ရှင်းသောအလေးချိန် | 24 kg |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |