| Locus originis: | China |
| Nomen marcae: | R&F AUDIO |
| Numerus exemplaris: | NX 45-A |
| Certificatio: | Ce |
| Quantitas minima ordinis: | 2 |
| Pretium: | $460 |
| Particularia impaquetandi: | CARTON/FLIGHT CASE |
| Tempus solutionis: | 7dierum |
| Conditiones solutionis: | TT/BANK ACCOUNT/ALIPAY/WECHATPAY |
| Productum Model | NX 45-A |
| Genus | altoparlans plurifunctionalis |
| Responsio frequentialis | 45 Hz–20 kHz (±3 dB) |
| Capacitas Potentiae | 700 W RMS, 1400 W ad cacumen |
| Coegi | 1 × 15″ LF + 1 × 1.75″ HF |
| Maximum SPL | 133dB |
| Dimensiones (A × L × P) | 707 × 418 × 402 mm (L × A × P) |
| Ponderis netum | 24 kg |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |