| Place of Origin: | CHINA |
| Brand Name: | R&F AUDIO |
| Model Number: | NX 45-A |
| Certification: | CE |
| Minimum Order Quantity: | 2 |
| Price: | $460 |
| Packaging Details: | CARTON/FLIGHT CASE |
| Delivery Time: | 7DAYS |
| Payment Terms: | TT/BANK ACCOUNT/ALIPAY/WECHATPAY |
| Product Model | NX 45-A |
| Type | multipurpose Speaker |
| Frequency Responce | 45Hz-20kHz(±3dB) |
| Power Handling | 700W rms 1400W peak |
| Driver | 1*15"LF +1*1.75" HF |
| Maximum SPL | 133dB |
| Dimensions(H×W×D) | 707*418*402MM( WXHXD) |
| Net Weight | 24 KG |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |