| Sljedeći članak: | Kina |
| Naziv marke: | R&F AUDIO |
| Broj modela: | NX 45-A |
| Službeni broj: | Ce |
| Minimalna količina narudžbe: | 2 |
| Cijena: | $530 |
| Uređaj: | U slučaju da je to potrebno, potrebno je upisati sljedeće: |
| Vreme isporuke: | 7dana |
| Uvjeti plaćanja: | U slučaju da je korisnik u potpunosti siguran da je korisnik u potpunosti siguran u to da je korisnik u potpunosti siguran u to da je korisnik u potpunosti siguran u to da je korisnik u potpunosti siguran u to da je korisnik u potpunosti siguran u to da je korisnik u potpunosti siguran u to da je korisnik u potpunosti siguran |
| Model proizvoda | NX 45-A |
| VRSTA | višestruki govornik |
| Četvrtina | sljedeći članak: |
| Rukovanje snagom | 700W rms 1400W vrhunac |
| Upravljač | 1*15" LF +1*1.75" HF |
| Maksimalni SPL | 133dB |
| U slučaju da je to potrebno, u skladu s člankom 6. stavkom 1. | 707*418*402MM ((WXHXD) |
| Neto težina | 24 kg |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |