| Sljedeći članak: | Kina |
| Naziv marke: | R&F AUDIO |
| Broj modela: | NX 915-A |
| Službeni broj: | Ce |
| Minimalna količina narudžbe: | 2 |
| Cijena: | $360 |
| Uređaj: | U slučaju da je to potrebno, potrebno je upisati sljedeće: |
| Vreme isporuke: | 7dana |
| Uvjeti plaćanja: | U slučaju da je korisnik u potpunosti siguran da je korisnik u potpunosti siguran u to da je korisnik u potpunosti siguran u to da je korisnik u potpunosti siguran u to da je korisnik u potpunosti siguran u to da je korisnik u potpunosti siguran u to da je korisnik u potpunosti siguran u to da je korisnik u potpunosti siguran |
| Ključna riječ: | NX 915-A zvučnik za pozornicu |
| Maks SPL | 131 dB |
| Oznaka snage | 1050W RMS |
| Vršna snaga | 2100W paun |
| Vozači: | 1 x 15' ', 2,5" v.c + 1 * 1,", 1,75" v.c. |
| Frekvencijski odgovor | 45Hz-20kHz |
| Težina: | 24.1Kg |
| Veličina: | 751*506*474 mm |
| materijal | Bircova školjka |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |