| Származási hely: | Kína |
| Márkanév: | R&F AUDIO |
| Modellszám: | NX 915-A |
| Tanúsítvány: | CE |
| Minimális Megrendelési Mennyiség: | 2 |
| Ár: | $360 |
| A csomagolás részletei: | KARTON / UTASÍTÓTÁR |
| Szállítási idő: | 7 nap |
| Kifizetési feltételek: | TT / BANKSZÁMLA / ALIPAY / WECHATPAY |
| Kulcsszó: | NX 915-A színpadi hangszóró |
| Max SPL | 131 dB |
| Hatékonysági besorolás | 1050 W RMS |
| Csúcs teljesítmény | 2100 W csúcs |
| Meghajtók: | 1 × 15″, 2,5″ hangtekercs + 1 × 1″, 1,75″ hangtekercs |
| Frekvencia válasz | 45Hz-20kHz |
| Súly: | 24.1Kg |
| Méret: | 751 × 506 × 474 mm |
| anyag | Tölgyfa-plywood |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |