| Menşei Yeri: | Çin |
| Marka Adı: | R&F AUDIO |
| Model Numarası: | NX 915-A |
| Belgelendirme: | CE |
| Asgari Sipariş Miktarı: | 2 |
| Fiyat: | $360 |
| Paketleme Detayları: | KARTON/TAŞIMA KASASI |
| Teslim Süresi: | 7 gün |
| Ödeme Şartları: | TELEGRAPİK TRANSFER (TT)/BANK HESABI/ALIPAY/WECHATPAY |
| Anahtar kelime: | NX 915-A sahne hoparlörlü |
| Maks SPL | 131 dB |
| Güç değerleri | 1050 W RMS |
| Pik güç | 2100 W tepe |
| Sürücüler: | 1 adet 15" , 2,5" s.b. + 1 adet 1", 1,75" s.b. |
| Frekans Tepkisi | 45Hz-20kHz |
| Ağırlık: | 24,1Kg |
| Boyut: | 751×506×474 mm |
| malzeme | Fındık Kabağı |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |