| Locus originis: | China |
| Nomen marcae: | R&F AUDIO |
| Numerus exemplaris: | NX 915-A |
| Certificatio: | Ce |
| Quantitas minima ordinis: | 2 |
| Pretium: | $360 |
| Particularia impaquetandi: | CARTON/FLIGHT CASE |
| Tempus solutionis: | 7dierum |
| Conditiones solutionis: | TT/BANK ACCOUNT/ALIPAY/WECHATPAY |
| Verbum clavis: | Altoparlans scænicus NX 915-A |
| MAX SPL | 131 dB |
| Virtus rating | 1050 W RMS |
| Vis Summa | 2100 W culminis |
| Impulsores: | 1 × 15″, bobina vocalis 2,5″ + 1 × 1″, bobina vocalis 1,75″ |
| Frequency Responsio | 45Hz-20KHz |
| Pondus: | 24.1Kg |
| Magnitudo: | 751 × 506 × 474 mm |
| materia | Birch Plywood |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |