| Vendi i origjinës: | Kina |
| Emri i markës: | R&F AUDIO |
| Numri i Modelit: | NX 915-A |
| Certifikimi: | CE |
| Sasia minimale e porosisë: | 2 |
| Çmimi: | $360 |
| Detajet e paketimit: | KARTONI / KUTIA E FLUTURIMIT |
| Koha e dorëzimit: | 7 ditë |
| Kushtet e pagesës: | TT / LLOGARIA BANKARE / ALIPAY / WECHATPAY |
| Fjalë kyçe: | Loudspeaker skene NX 915-A |
| Max SPL | 131 dB |
| Nënshkrimi i fuqisë | 1050 W RMS |
| Fuqi maksimale | 2100 W kulm |
| Shpejtuesit: | 1 × 15", bobinë zëri 2,5" + 1 × 1", bobinë zëri 1,75" |
| Pergjigja e Frekuencave | 45Hz-20kHz |
| Peshë: | 24,1 kg |
| Madhësia: | 751×506×474 mm |
| larg | Fiber Shkembi |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |