| Mjesto porijekla: | Kina |
| Naziv brenda: | R&F AUDIO |
| Broj modela: | NX 915-A |
| Certifikacija: | CE |
| Najmanja količina narudžbe: | 2 |
| Cijena: | $360 |
| Detalji o pakiranju: | Karta/Korišćenje |
| Vrijeme dostave: | 7 dana |
| Uslovi plaćanja: | U slučaju da je korisnik u pitanju, korisnik mora imati pristup svim informacijama koje je potreban za obavljanje upotrebe. |
| Ključna reč: | NX 915-A zvučnik za pozornicu |
| Maksimalni SPL | 131 dB |
| Nazivna snaga | 1050W RMS |
| Vršna snaga | 2100W paun |
| Vozači: | 1 x 15'2,5" v.c + 1*1",1,75" v.c |
| Odziv frekvencije | 45 Hz-20 kHz |
| Težina: | 24,1 kg |
| Veličina: | 751*506*474 mm |
| materijal | S druge vrste |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |